Hakkımızda

Yaklaşık 10 senedir amatör olarak başladığımız maceramızı 5 yıldır profesyonel kreatif ajans olarak devam ettiriyoruz. 7. katta başladığımız bu hayale, eğitimli, yaratıcı ve disiplinli ekibimizle sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için gerçeklik kazandırdık.

Biz markanız için hemen hemen tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Ancak tamamını değil! Biz PR ajansı değiliz, matbaa hiç değiliz. Biz markanızı güçlendirici yeni fikirler, tasarımlar ortaya çıkaran kreatif bir reklam ajansıyız. Her şeyi yapmak gibi bir iddamız yok, her şeyi yapmıyoruz, uzman olduklarımızın en iyisini yapmak bizim asıl işimiz…

Katyedi uzmanlık alanı marka ve kurumsal kimlik tasarımı olan bir ‘tam hizmet reklam ajansı’dır. Kreatif servis verdiği kurum ya da ürünlerin, pazarlama ya da prestij amaçlı görsel ve sözel materyallerinin tasarlanması; broşür, ambalaj, kurumsal kimlik, logo, web sitesi, işletmelere özel yazılım,telefon uygulamaları ve 3D modelleme konusunda taleplerinizi, en sorunsuz şekilde, işin gerektirdiği zamanda teslim ediyoruz.

Ekibimiz

Art Direktör

1975 doğumlu. Liseyi Kabataş Erkek Lisesinde bitirdi. Trakya üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra, Grafik tasarım ve 3D modelleme üzerine eğitim aldı. 3D Max, Key Shot, Photoshop ve Corel programlarını iyi derecede kullanıyor. Yaklaşık 10 yıl amatör olarak çalıştığı tasarım ve 3D modelleme işlerine son 5 yıldır profesyonel olarak devam ediyor.

Web Tasarımcı

Çocuk yaşlarda güvenlik yazılımları geliştirerek atıldığı İnternet serüvenine son 5 yıldır web tabanlı uygulamalar geliştirerek tam gaz devam ediyor. Gününün önemli bir kısmını yeni teknolojilerle ilgili eğitim alarak geçiriyor. Masaüstü ve Web tabanlı uygulamalar geliştirmek, E-Ticaret uzmanlık alanlarından öne çıkanlar.

Yazılım Uzmanı

1995 yılında html tabanlı kodlama ile internet dünyasına giriş yaptı. Sürekli kendisini geliştirerek PHP, mysql, Javascript, CSS3, Phyton dillerini çok etkin kullanmaktadır. Paket yazılımların çözemediği hassas sorunları, firmaya özel Web Tabanlı Yazılım ve Mobil uygulama yazılımları hazırlayarak çözüm sunmaktadır. Ayrıca geliştirdiği sistem ve uygulamalara teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

BİZ KİMİZ?

Yaklaşık 10 senedir amatör olarak başladığımız maceramızı 5 yıldır profosyenel kreatif ajans olarak devam ettiriyoruz. 7. katta başladığımız bu hayale, yaratıcı ve disiplinli ekibimizle sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için gerçeklik kazandırdık.