Hakkımızda

Yaklaşık 10 senedir amatör olarak başladığımız maceramızı 9 yıldır profesyonel kreatif ajans olarak devam ettiriyoruz. 7. katta başladığımız bu hayale, eğitimli, yaratıcı ve disiplinli ekibimizle sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için gerçeklik kazandırdık.

Biz markanız için hemen hemen tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Ancak tamamını değil! Biz PR ajansı değiliz, matbaa hiç değiliz. Biz markanızı güçlendirici yeni fikirler, tasarımlar ortaya çıkaran kreatif bir reklam ajansıyız. Her şeyi yapmak gibi bir iddamız yok, her şeyi yapmıyoruz, uzman olduklarımızın en iyisini yapmak bizim asıl işimiz…

Ben Kimim?

Art Direktör

1975 doğumlu. Liseyi Kabataş Erkek Lisesinde bitirdi. Trakya üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra, Grafik tasarım ve 3D modelleme üzerine eğitim aldı. 3D Max, Key Shot, Photoshop ve Corel programlarını iyi derecede kullanıyor. Yaklaşık 10 yıl amatör olarak çalıştığı tasarım ve 3D modelleme işlerine son 5 yıldır profesyonel olarak devam ediyor.

BİZ KİMİZ?

Yaklaşık 10 senedir amatör olarak başladığımız maceramızı 5 yıldır profosyenel kreatif ajans olarak devam ettiriyoruz. 7. katta başladığımız bu hayale, yaratıcı ve disiplinli ekibimizle sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için gerçeklik kazandırdık.